اخبار سایت

آشپزخانه مدرن و کلاسیک در آپارتمان های گرگان

از آنجا که میدانید گرگان شهر مدرن و پیشرفته ای است و تمام سعی معمار ها و مهندسین بر این اساس است که جای جای منزل را با روش های مدرن و سبک های مد روز هماهنگ کنند و آن ها را از حالت سنتی و قدیمی خارج کرده و به سبک جدیدی در آورند.
اگر طراح داخلی ، طراحی بینظیر باشد و کار خودش را بلد باشد ، محیط آشپز خانه محیطی دلنشین و کاربردی می شود و فضای هدر رفته وجود نخواهد داشت و در نتیجه خانم خانه در محیط آشپزخانه آرامش و راحتی خواهد داشت و فعالیت های روزانه اش را با شوق و ذوق بیشتری انجام خواهد داد . از این جهت بهتر است برای طراحی آشپزخانه های مدرن و کلاسیک ، دقت لازم را به عمل آورد.
مهم ترین عناصر یک آشپزخانه ، کف پوش ، دیوار پوش و کابینت ها هستند . که در لحظه ی ورود به آشپزخانه توجه بیننده را به خود جلب می کنند . پس مهم ترین نکته در انتخاب لوازم آشپزخانه در نظر گرفتن این عناصر ست و اگر شما تمایل دارید آشپزخانه ای شیک و مدرن داشته باشید باید این عناصر را در نظر بگیرید .
برای داشتن یک آشپزخانه ی مدرن برای منزلتان در گرگان باید به طرح و رنگ کابینت های تان دقت کنید زیرا کابینت ها از هر آیتم دیگری مهم تر هستند و بیشترین فضا را در آشپزخانه اشغال میکنند و اگر با سایر دکوراسیون منزلتان هم خوانی نداشته باشند ، جلوه ی بدی به آشپزخانه و در نتیجه منزل شما در گرگان میدهند .
بهترین انتخاب ها برای کابینت های آشپزخانه ، کابینت های فلزی و ام دی اف و هایگلاس با سبکی مدرن و پیشرفته هستند . اگر هنوز تصمیم قطعی برای رنگ سایر لوازم دکوراسیون منزلتان نگرفته اید ، رنگ کابینت ها را رنگ هایی خنثی انتخاب کنید ، زیرا رنگ های خنثی با هر رنگ دکوراسیونی تطابق دارند.
سبک مدرن پیچیدگی های زیادی دارد و غالب افراد آن را نقطه مقابل سبک سنتی می دانند . استفاده از وسایل تزئینی و شیک یا سنگ روی صفحه کابینت و طرح و رنگ آن می تواند به عنوان دغدغه اصلی دکوراسیون یک آشپزخانه باشد . ایجاد هماهنگی و هارمونی در دکور آشپزخانه منزل شما در گرگان می تواند مهم ترین مسئله برای زیبایی منزلتان باشد .
اکثر کابینت ها و آشپزخانه های مدرن مدل ساده ای دارند . کابینت هایی که در آشپزخانه های مدرن دیده میشوند را می توان ترکیبی از کابینت های سنتی نیز دانست . در سبک مدرن برای دکوراسیون آشپزخانه از تزئینات خاص و پیچیده ای استفاده نمیکنند ولی شما میتوانید با چند گلدان کوچک یا آویزان کردن ماهیتابه ها و قابلمه ها دکور آشپزخانه ی تان را امروزی کنید .
امید وارم با این مقاله توانسته باشیم شما را در دکوراسیون مدرن آپارتمانتان راهنمایی کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *