مشاورین املاک دالان بهشت گرگان انواع درب ضد سرقت در گرگان انواع درب ضد سرقت در گرگان انواع درب ضد سرقت در گرگان

اخبار سایت

انواع درب ضد سرقت در گرگان انواع درب ضد سرقت در گرگان انواع درب ضد سرقت در گرگان

انواع درب ضد سرقت در گرگان

گرگان البته که شهر امن و سالمی است و خرید خانه و ملک در گرگان کار مناسبی است زیرا این شهر از امنیت بالایی برخوردار است و با دزدان و سارقان تا کنون برخورد های جدی شده و مجازات شده اند ولی خرید درب ضد سرقت برای منزلتان در گرگان امری بی ضرر است و بهتر است درب منزلتانضد سرقت باشد تا با خیالی آسوده و امن به سفر یا منزل اقوام بروید و نگران وسیله هایتان نباشید زیرا امروز با گران شدن اجناس توانایی خرید دوباره تمامی وسایل در اکثرخانواده ها وجود ندارد.

درب های ضد سرقت دو دسته اند .
آنهایی که تولید خود ایران و داخلی هستند و آنهایی که از خارج از کشور وارد میشوند و خرجی محسوب میشوند ولی البته این که بگوییم یک درب ضد سرقت ، تولید داخلی است صد در صد نیست و نمیتوان این را بیان کرد زیرا درب های ضد سرقت از مواد اولیه ساخته شده اند که از کشور های دیگر خریداری شده اند و میتوان گفت این گونه درب ها به دلیل متریال اولیه که از کشور های دیگر تامین میشود محصول مشترک ایران و کشور دیگر است و اگر شما قصد خرید خانه در گرگان را دارید درب ضد سرقت آن را چک کنید که محصول کدام کشور است.
مبحث دیگر قفل درب های ضد سرقت است که این قفل ها نیز اکثرا از کشور های دیگر تامین میشود برای مثال ترکیه وارد کننده اصلی متریال درب های ضد سرقت و قفل های آن است . قفل های هفت زبانه و قفل های داف از اصلی ترین قفل هایی است که از ترکیه وارد میشود و در ایران به عنوان قفل های مرغوبس شناخته شده اند و اگر قصد خرید ملک در گرگان را دارید قفل های درب های ضد سرقت آن را نیز بررسی کنید که قفل مرغوبی باشد.
درب های ضد سرقت سه دسته اند : درب های پک وارداتی ، درب های رویه ترک وارداتی و درب های ساخت ایران که از بین این درب ها دسته ی دوم به دلیل خاصیتشان از استقبال بیشتری برخوردارند که خاصیت آن ها قابلیت تولید زیاد و سفارشی است. البته این گونه نیست که درب های وارداتی فقط از ترکیه وارد شود و از کشور های دیگر نیز وارد میشود ولی این درب ها قیمت بسیار بالاتری دارند و کیفیتشان با درب های ترک مساوی است و خرید این گونه درب ها منطقی نیست.
درب های رویه وارداتی از سایر درب های وارداتی کیفیت بالاتری دارند و قابلیت نصی اکسسوری های بیشتری دارند و به همین دلیل در گرگان خریدار بیشتری دارند ولی درب هایی که وارداتی هستند ساخت و سفارش و تحویل و نصب آن ها زمان بر تر است به همین دلیل طرفداران کمتری در گرگان دارند.
تفاوت درب های ضدسرقت با درب های معمولی این است که درب های ضد سرقت از درون با فولاد پر شده اند و تفاوت ظاهری زیادی با درب های معمولی دارد و تفاوت اساسی آن این است که درب های ضد سرقت را نمیتوان از طریق لولا باز
کرد ولی درب های معمولی حتی اگر از جنس محکمی باشند باز هم میتوان آن را از لولا باز کرد و اگر از جنس محکمی نباشند با یک ضربه می شکند و سارق وارد خانه میشود .
در انتخاب درب ورودی برای ملکتان در گرگان دقت کنید و توصیه میشود این مقاله را قبل از خرید ملک در گرگان با دقت مطالعه فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *