مشاورین املاک دالان بهشت گرگان انواع سقف کاذب منازل انواع سقف کاذب منازل :انواع سقف کاذب منازل :انواع سقف کاذب منازل :

اخبار سایت

انواع سقف کاذب منازل

سقف کاذب یک پوشش است که روی سقف اصلی منازل زده میشود . این پوشش جنبه زیبایی دارد و با آن میتوان تاسیسات را پوشش دهیم و آن ها را مخفی کنیم و عیب های سقف اصلی را مخفی نگه داریم . از مزایای دیگر این سقف عایق صدا و حرارت است و روی سقف کاذب میتوان نورپردازی دکوری انجام داد و در بیشتر خانه ها در گرگان این سقف کاذب وجود دارد ولی البته این سقف فضای اتاق را کوچکتر میکند و طرح های متنوع و متفاوتی برای سقف های کاذب وجود دارد میتوان با توجه به سلیقه خودتان سقف کاذب مورد علاقه تان را ایجاد کنید.

از زیبا و جذاب ترین مباحث معماری ، طراحی سقف کاذب است و به همین دلیل باید هنگام خرید خانه در گرگان به سقف کاذب توجه کنید و با استفاده از این سقف ها دکوراسیون داخلی خانه ی تان را زیبا کنید. یک ایده ی بسیار جدید در سقف کاذب این است که بالای میز ناهارخوریتان سقف کاذب بزنید تا زیباییش چشمگیر شود. سقف کاذب فضای منزلتان را از یکنواختی در می آورد و میتوان آن را در حمام و دستشویی و سرویس بهداشتی استفاده کرد. ولی باید ضد آب باشدند و ترجیحا از پی وی سی ساخته شود . در هنگام خرید خانه در گرگان به این نکته دقت کنید تا مجبور نباشید سقف کاذب را تعمیر کنید.

سقف کاذب بهترین جایگزین برای دکور های قدیمی مثل گچ بری و گچ کاری است و سازه آن از قبل در کارخانه ساخته شده و به دیوار های کناره وصل میشود تا هنگام وقوع زلزله خراب نشود . جنس این سقف ها از مواد مختلفی است مثل پی وی سی ، آهن و کامپوزیت و غیره . سقف کاذب به شما خانه ای مدرن و زیبا میدهد .

مزایای سقف های کاذب شامل قابل جا به جایی بودن و هزینه کم ، عایق صدا بودن ، پوشش معایب و کاهش مصرف سوخت و … و معایب این سقف ها شامل : کاهش ارتفاع اتاق و کوچک نشان دادن فضا ، عمر کوتاه و نیاز به سرویس و مراقبت و مقاومت پایین و احتمال تخریب در اثر حوادث . پس هنگام خرید خانه در گرگان تمام این مزایا و معایب را در نظر بگیرید و سپس خرید کنید .

انواع سقف کاذب شامل رابیتس (یکی از رایج ترین سقف های کاذب است که از جنس گالوانیزه است ) ، کناف ( که امروزه در اکثر خانه ها در گرگان و سایر شهر ها به چشم میخورد و به دو نوع کناف پارچه ای و مشبک دسته بندی میشود.)، سقف کاذب با پنل های از پیش ساخته ( که از جنس آلومینیوم است و قطعات گچی درون آن وجود دارد و قابلیت رنگ آمیزی دارد و در برابر آتش سوزی مقاوم است .) ، سقف کاذب گریلیوم ( این نوع سقف تزئینی است و از جنس آلیاژ است و به سقف باز معروف است ) . سقف کاذب چوبی ( موثرترین سقف در دکوراسیون و زیبا سازی خانه در گرگان که حس گرم و دلپذیری به ما القا میکند .)

قیمت سقف های کاذب :
قیمت هر کدام از سقف های کاذب با توجه به نوعش متفاوت است و سقف کناف نسبت به بقیه ارزان تر و پر کاربرد تر است و ما امروزه از این نوع سقف برای دکور منزل بسیار زیاذ استفاده میکنیم و در سرتاسر ایران مراکز فروش آن وجود دارد .
امید واریم با این مقاله توانسته باشیم شما را در خرید خانه یا آپارتمان در گرگان با سقفی کاذب و مناسب راهنمایی کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *