مشاورین املاک دالان بهشت گرگان کابینت های آشپزخانه در گرگانکابینت های آشپزخانه در گرگانکابینت های آشپزخانه در گرگان

اخبار سایت

کابینت های آشپزخانه در گرگان

در هر آشپزخانه ای اصلی ترین موضوع و چشم گیر ترین دکوراسیون کابینت های آن آشپزخانه است . افراد باید در انتخاب کابینت های آشپزخانه ی شان وسواسی تر از هر قسمت باشند . ولی اگر قصد دارید برای خانه یا آپارتمانی که در گرگان خریده اید کابینتی تهیه کنید باید از قبل در مورد انواع کابینت ها اطلاعات جمع کنید تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید . ما به شما خواندن این مقاله را برای کمک به انتخاب صحیح تان پیشنهاد می کنیم.

جنس های کابینت های آشپزخانه متفاوت است و هر کدام از این انواع مزایا و معایبی دارند که کخصوص خودشان است و شما با دانستن این مزایا و معایب آسان تر میتوانید انتخاب درست داشته باشید .
اولین جنس از انواع کابینت ها ، کابینت های پی وی سی است :
ساخت و نصب این کابینت ها آسان و ارزان قیمتت است و حفظ و نگه داری آنها آسان است و تنوع رنگ و طرح زیادی دارند ولی عیب بزرگی که دارند این است که تجزیه ناپذیرند و برای حفظ محیط زیست مضر محسوب میشوند .
نوع دیگری از کابینت ها که امروزه در بیشتر خانه ها وجود دارد و شیک به حساب می آید کابینت های ام دی اف هستند. این کابینت ها تنوع طرح و رنگی زیادی دارند و در برابر رطوبت بسیار مقاوم اند و همین طور در برابر حرارت هم مقاومت زیادی از خود نشان میدهند . نکته مثبت دیگر این گونه کابینت ها این است که در انواع و اقسام مدل های دکوراسیون قابل استفاده اند و هم خوانی بالایی دارند .
نوع سوم کابینت ها ، کابینت های هایگلاس هستند . این کابینت ها سطح براق و درخشانی دارند و تنوع رنگی آنها زیاد است . این مدل کابینت های هایگلاس به راحتی تمیز میشوند ولی در برابر خط و خش مقاومت چندانی ندارند و آسیب پذیر هستند.
نوع چهارم کابینتها ، کابینتهای تمام چوب هستند که چهره ای کلاسیک به آشپزخانه ی شما میدهند ولی قیمت آنها بسیار زیاد است و آماده سازی و نصب این گونه کابینت ها زمان بر است و صبر و حوصله ی زیادی میخواهد .
کابینت های فلزی که در گذشته در بیشتر خانه ها در گرگان مرسوم بود نوعی از انواع کابینت ها هستند که امروزه کمتر دیده میشوند . این گونه کابینت ها نیازمند رنگ آمیزی مجدد هستند و در برابر رطوبت دچار زنگ زدگی میشوند ولی قیمت آن ها ارزان است .
امیدوارم با این مقاله توانسته باشیم کمکی به خرید بهترین نوع کابینت برای آپارتمان شما در گرگان کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *