مشاورین املاک دالان بهشت گرگان پارکت کردن آپارتمان در گرگان - پارکت کردن آپارتمان در گرگان - پارکت کردن آپارتمان در گرگان

اخبار سایت

پارکت کردن آپارتمان در گرگان - پارکت کردن آپارتمان در گرگان - پارکت کردن آپارتمان در گرگان

پارکت کردن آپارتمان در گرگان


پارکت کردن آپارتمان در گرگان یک مدل دکوراسیون شیک و با دوام به شمار می آید که از سرامیک کردن خانه بهتر است . زیرا تصویر بهتر و زیبا تری به منزل شما میدهد و منزلتان را چند برابر شیک میکند ، پارکتها میتواند برای منزل یا دفتر کار شما استفاده شوند و هزینه زیادی برای شما نتراشند .

پارکت چیست؟
پارکت یک محصول شیک و مقاوم است و یه عنوان کف پوش از آن استفاده میشود که تقریبا در همه جا میتوان از آن بهره برد . پارکت ها یا از چوب ساخته میشوند یا مواد مشابه چوب که دوام بالایی در برابر فرسایش ، رنگ یا نفوذ ناپذیری در برابر مایعات دارند . مقاوم ترین و حساس ترین نوع پارکت از لحاظ حفظ آن پارکت ماسیو است. این پارکت ها چسب خاص خود را دارند که با این چسب ها به زمین میچسبند و با روغن های مخصوص جلا میگیرند.
این پارکت ها بسیار مداوم اند ولی به لحاظ قیمت از سایر پارکت ها گران تر هستند ولی این پارکت ها نسبت به سایرین عمر مفید بیشتری دارند و اگر خط و خشی روی آن بیوفتد به آسانی میتوانید آن را سمباده بزنید و به حالت روز اول برگردانید و از این نظر به صرفه تر هستند و نیاز به تعویضشان نیست .

پارکت دیگری که میخواهیم به شما معرفی کنیم ، پارکت لامینت است که با دوام تر و زیبا تر از نوع اول یعنی ماسیو است . این پارکت هزینه مناسب تر از نوع ماسیو دارد و با دوام تر و زیبا تر است و از لحاظ قیمت ایده آل تر است و برای فضا های منزل و دفتر کار بیشتر توصیه میشود و نحوه ی نصب آن در کف پوش بسیار آسان است و دارایعمر مفید زیاد است و به آسانی نیز تمیز میشود . هم اکنون این نوع پارکتها تنوع مختلفی دارند و انواع و اقسام آن ها تولید میشود و در بازار موجود است . اگر قصد خرید آپارتمان در گرگان را دارید به کف پوش آن که پارکت است یا خیر توجه کنید .

آیا پارکت دکوراسیون محسوب میشود؟
یک بعد اساسی پارکت زیبایی بخشی آن در دکوراسیون است . پارکت تنوع طرح گوناگونی دارد و طرح های متنوع آن به فضا زیبایی زیادی میبخشد. برای انتخاب پارکت مناسب برای منزلتان در گرگان معیارهای مختلفی است از جمله اندازه مکان ، ظرفیت نورگیری و چگونگی کاربرد فضا معیار های تعیین کننده برای انتخاب پارکت برای دکوراسیون منزل شماست مثلا منزل کوچک باید پارکت با رنگ روشن انتخاب کنید . رنگ پارکت را با رنگ سایر دکوراسیون تطبیق دهید و مطمعن شوید زننده نمیشود . در فضاهایی که استفاده از آنها بیشتر است پارکت مقاوم تر و ضخیم تر استفاده کنید.

انتخاب پارکت چوبی به شما این امکان را میدهد که به فضا حالتی گرم و صمیمی ببخشید ور انتخاب سای وسایل منزل شما را راحت تر میکند . پارکت های چوبی به همه دکوراسیون ها می خورند و مجبور نمیشوید برای هماهنگی آن با وسایل جدیدتان ، پارکتتان را نیز عوض کنید . امید وارم توانسته باشیم با این مقاله شما را در خرید پارکت برای آپارتمانتان در گرگان یاری کرده باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *